Svatý Vojtěch
dřevo, řezané, pestře polychromované, Čechy, 3. čtvrtina 18. století, výsta 44 cm, lehce poškozeno - chybí dva prsty (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Svatý Vojtěch
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |